Potvrdili sme úlohu favorita a vysoko zdolali Rohožník

Náš štvrtý prípravný zápas sme hrali na pôde treťoligového mužstva z Rohožníka.

FC Rohožník Domáci
1:4
MFK Skalica Hostia


MFK Skalica:

Milošovič, Frimmel, Hlavatovič, Karlík, Pospíšil, Opiela, Nagy, Popovič, Haša, Tomovič, Mášik

náhradníci: Milota, Hollý, Bražek, Frühauf, Ligas

Štatistiky

Branky

Góly: Popovič, Opiela, Haša, Haša

Počet divákov
0

Komentár

V sobotu 6. júla sme odohrali náš štvrtý priateľský zápas tohtoročnej letnej prípravy. Chlapci mali tak možnosť naviazať na vydarený duel proti Vítkoviciam, o ktorom si môžte spätne prečítať tu.

V prvom polčase sa naši chlapci dokázali presadiť hneď dva krát z kopačiek Popoviča a Opielu, na rozdiel od súpera z Rohožníka, ktorý vsietil len raz. Najväčším smoliarom prvej štyridsaťpäť minútovky bol strelec Roman Haša, ktorý na počudovanie divákov a možno aj seba samotného nepremenil pokutový kop.

Kanonier Roman Haša sa však nepodarenou penaltou však nenechal rozladiť a v druhom polčase skončili v bránke Rohožníka dva vydarené kúsky. Súper sa už nedokázal skonsolidovať k žiadnemu väčšiemu odporu a tak obrana, na čele so strážcom svätyne Vojtom Milošovičom, už neinkasovala ani raz.

Horúci deň sa tak niesol nie len v znamení vysokých teplôt ale aj výbornej streleckej potencie Skaličanov, ktorí znova ukázali, že vedia hrať atraktívny futbal a strieľať množstvo gólov. Aktuálne sa mužstvo pripravuje na stredajší duel s brnenským klubom SK Líšeň, ktorý odohráme v Miloticiach.