V Bardejove sme napriek hernej prevahe prehrali

V Bardejove sme mali niekoľko dobrých príležitostí, ale nepodarilo sa nám skórovať, naopak domáci z troch šancí strelili dva góly a tešia sa z troch bodov.

Partizán Bardejov Domáci
2:0
MFK Skalica Hostia


Partizán Bardejov:

Gmitter – Jacko, Berežný, Belunek, Nemergut, Verčimák (C), Sarki, Glebko, Szczepanski, Hamuľak, Staško

Náhradníci: Siwahla, Góra, Silva Santos, Didik, Pangrác-Piter, Košč, Vinclér

MFK Skalica:

Fišan – Švrček, Szöcs, Majerník, Mizerák – Opiela, Šebesta, Hlavatovič, Dolný, Haša – Majtán.

Náhradníci: Lipták, Sombat, Ondriš, Jakubek, Tomovič, Junas

Štatistiky

Branky

33. Hamuľak, 36. Sarki

Počet divákov
0

Komentár

Rozhodcovia: Maroš Libiak – Peter Kováč, Matej Zemko

Zápas sme začali sympaticky, loptu sme mali pod kontrolou a súper sa k nej dostal minimálne. Vypracovali sme si niekoľko nádejných streleckých príležitostí, ale strely z našich kopačiek mierili mimo tri žrde. V 20. minúte sme mali najväčšiu šancu úvodnej časti, keď Hlavatovič vystihol malú domov, ale jeho strelu stopér stačil vykopnúť na bránkovej čiare. O dve minúty mal blízko ku gólu Haša, ale nedokázal usmerniť loptu medzi tri žrde. Po polhodine sme spravili veľkú chybu v defenzíve, do samostatného nájazdu sa dostal najlepší strelec súťaže Hamuľák, ktorý strelou popri Fišanovi otvoril skóre. Prešli tri minúty a bolo ešte horšie, keď sa do samostatného nájazdu dostal Sarki a pridal druhý gól domácich.

Do druhej časti sme vstúpili aktívne, dobýjali sme obranný val a v 53. minúte Haša z hranice jedenástky opečiatkoval žrď. Postupne sme zvyšovali obrátky, do samostatného nájazdu sa dostal striedajúci Sombat, ale brankár zasiahol a dorážka Jakubeka v bráne neskončila. V závere sme vrhli všetky sily do ofenzívy, ale napriek niekoľkým dobrým šanciam sme nedokázali streliť ani čestný úspech.