V Kroměříži päťgólové víťazstvo, hetrik Popovića

Po vyše týždňovej odmlke sme sa predstavili vo štvrtom zimnom prípravnom zápase. Tentoraz na pôde Hanáckej Slavie Kroměříž.

SK HS Kroměříž Domáci
0:5
MFK Skalica Hostia


MFK Skalica:

Milošovič – Švrček, Milota, Ranko, Hlavatovič, Frimmel (70. Frühauf), Nagy (65. Pospíšil), Opiela (55. Hollý), Mášik (46. Popović), Šebesta (46. Šulc), Haša (46. Blažek)

Štatistiky

Branky

Góly: 4. a 14. Šebesta, 63., 70. a 87. Popović

Počet divákov
0

Komentár

Od úvodu sme mali zápas vo svojej moci. V prvom dejstve sme sa gólovo presadili dvakrát, keď sa tešil z oboch presných zásahov Dano Šebesta. Hneď vo štvrtej minúte sme mali rýchly protiútok, najskôr domáci brankár loptu vytlačil, ale na druhý raz ju Šebesta z ťažkého uhla dopravil do siete. Druhý gól padol taktiež zvnútra pokutového územia, Šebesta tiež dorazil loptu do siete. Na začiatku druhého dejstva vybehol na ihrisko striedajúci Mihajilo Popović, ktorý sa napokon tešil z hetriku! Najskôr si v 63. minúte na krídle narazil s Lukášom Švrčekom, keď srbský legionár videl, že na hranici pokutového územia proti nemu nevystúpila domáca defenzívna formácia, rozhodol sa pre gólovú strelu k vzdialenejšej žrdi. Svoj druhý gól vsietil už o sedem minút neskôr. Po Hlavatovičovom centri dobre na seba naviazal domácich obrancov Blažek, lopta sa dostala až k Popovićovi, ktorý ľavačkou skóroval. Hetrik zavŕšil tri minúty pred koncom riadneho hracieho času z penalty, po faule na Jakuba Šulca, debutanta v našej zostave.

Ďalší prípravný zápas odohráme v sobotu 8. februára o 13. hodine v Jihlave.Ohlasy trénerov


Jozef Kostelník, tréner: „Nastúpili sme proti nepríjemnému, agresívnemu súperovi. Som rád, že sme po dobrom výkone vyhrali, s nulou inkasovaných gólov. Prezentovali sme sa kombinačnou hrou, podporenou dobrými individuálnymi výkonmi. Sme spokojní.“