V Kroměříži sme nastrieľali poltucet

Po dvojtýždňovej prestávke sme odohrali ďalší prípravný duel, keď si tentokrát mužstvo pripísalo jednoznačné víťazstvo v Kroměříži. Domácich zdolalo jednoznačne 6:1.

SK HS Kroměříž Domáci
1:6
MFK Skalica Hostia


SK HS Kroměříž:

Kofroň - Krhut, Neubert, Hloch, Jeleček - Motal, Cupák - Elšík, Kovář, Berčík - Silný.

MFK Skalica:

Fišan - Švrček, Jakúbek, Szőcs, Lipták - Opiela, Hlavatovič - Mizerák, Majtán, Haša - Dolný, náhradníci: Junas, Majerník, Cypris, Šebesta, Ondriš.

Štatistiky

Počet divákov
0

Komentár

Do zápasu sme vstúpili aktívne, ale dlho sme sa nevedeli strelecky presadiť napriek viacerým šanciam a tak sa do šatní išlo iba za tesného vedenia 1:0.

V druhom polčase vyšla súperovi pekná strela do šibenice a vyrovnal na 1:1. Po tomto góle to už bola hra na jednu bránu a naši hráči postupne pridávali jeden gól za druhým. Dvakrát sa presadil nedávny oslávenec Roman Haša, rovnako ako Tomáš Majtán. Po jednom góle pridal Ján Mizerák a Jozef Dolný.

Generálku odohráme v sobotu 24. februára o 10:00 v Uherskom Brode proti lídrovi českej druhej najvyššej súťaže z Opavy.Ohlasy trénerov


Jozef Kostelník: "Podali sme dobrý výkon. V prvom polčase sme okrem gólu mali ďalšie tri-štyri dobré príležitosti, ale súpera podržal brankár, ktorý okrem ďalších šancí zlikvidoval aj nájazd Dolného. V druhom polčase súper vyrovnal, ale potom prišla naša silná 20-minútovka, v ktorej sme päťkrát skórovali. Majtán predviedol dobrý výkon, hral na hrote útoku. Nato, že hral prvý zápas tak som s ním spokojný. Predviedol to, čo som od neho čakal."